• 0532 635 4708 - 05067309444 - 0554 755 8315
Hakkımızda

Hakkımızda

HASAN TELLiEL

1968 Yilinda Nazilli'de dogdum. Evli ve 2 Cocuk babasiyim yaklasik olarak 25 yildan beri insaat sektörü ile ugrasiyorum.
15 yıldan bu yana BETEK ERKEK ÖGRENCi yurdunun sahibiyim.
5 yıldan bu yanada BETEK rezidansın sahibiyim.

Öncelikle, her birinizi gösterdiginiz üstün basaridan ötürü tebrik ederiz. Ve nihayet yilardir harcadiginiz emeklerinizin karsiligini aldiniz. 

Simdi; sevdiklerinizden ve ailenizden uzakta olmaniza ragmen, hayatinizin gerçek anlamda yönünü degistirecek kararlar bütünü olan bu uzun soluklu üniversite maceraniz da sizlerin yaninizda olmaktan, en güzel anlarin paylasildigi, en güçlü arkadaþsiklarin kuruldugu, her türlü sart ve kosulda birlikte yasamaya çalisarak, güçlükleri ve imkânsizliklari zorlayarak, aydinlanmaya, yenilenmeye, gelismeye ve ögrenmeye çabalayacaginiz bu nadide yilarinizda sizlere destek vermekten mutluluk duyacagiz.

Nazilli'de ögrenci olmanin en güzel, en keyifli yillarini geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirligimiz ve hizmet kalitemiz ile de her türlü ihtiyaçlariniza cevap verecegmizi temin ediyoruz. Tüm bu süreçte siz ögrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarinizda basarilarinizin saganmasi en temel ilkemizdir. 
 
BETEK ERKEK ÖGRENCi YURDU hiçbir kurum ve kurulusla iliskisi bulunmadigi gibi, çagdas ve modern anlayisi ile hizmet vermektedir.
 
MISYONUMUZ
 
Bizi tercih eden ögrencilerimizin üniversite hayatlari boyunca rahat,huzurlu ve güvenli bir bicimde konaklamalarini saglamak ve onlarin üniversitede basarili olmalarini saglayacak alt yapiyi hazirlamaktadir.
 
VIZYONUMUZ
 
Ögrencilerimize rahat,huzurlu ve güvenli bir ortam saglamanin yani sira; Ögrenci yurdumuzu cagdas ve üniversiteli olmanin gerektirdigi her türlü imkani ve donanimi onlara saglayacak bir kurulus haline gelmek.
WhatsApp
Hemen Ara