• 0532 635 4708 - 05067309444 - 0554 755 8315

Öğrenci Yorumları

Hamit Tunç

Hamit Tunç

Oğlum 4 yıllık üniversite hayatını burada tamamladı. Yurt personelleri ve işletmecileri sagolsunlar hep ilgilendiler iyi gününde kötü gününde hep yanında oldular. birebir ilgi olmasından memnun kaldık.gözümüz hiç arkada kalmadı. nazilli de yurt arıyorsanız kesinlikle tavsiyem Betek erkek öğrenci yurdudur. sabah kahvaltısıyla akşam yemeğiyle temizliğiyle her konuda mağdur olmadık.Oğlum sayesinde nazilli de gidecek bir kapımız oldu.

Barış Aksoy

Barış Aksoy

2 senemi burada gecirdim.Kapisindan ilk girdigimizde verdikleri sıcaklık hissiyle beraber kalmaya başladım.Gerek çalışan ablaların bize annelik yapması gerek mudurumuzun ve güvenlik abimizin ilgisi ile hiç pişmanlık yasamayacaginiz bir yurt burası..İsabeyli kampüsüne servisleri vardı ulasimda hiç sıkıntı yaşamadım. Ben tavsiye ederim..madem yurtta kalacaksınız pişmanlık duymayacaginiz biryerde kalin

Mustafa Demirci

Mustafa Demirci

Oda konforu temizliği ve yeniliği açısından bakıldığında Nazilli çevresinde kalınabilecek en iyi yurt diyebiliriz. Sümer Kampüsünün dibinde olup İsabeyli 4 yıllık fakülteye 1. Ve 2. öğretimlerin ders saatlerine göre ayarlanmasıda oldukça güzel.Odalarda ki ders çalışma masalarından ayrı Etüt salonu olması iyi.Temizlik çalışanları çok samimi ve güler yüzlü. Haftada 1 kere odalarımızı temizliyorlardı.Kahvaltı konusuna değinildiği zaman evinizde ki gibi olmasa da aç kalmıyorsunuz merak etmeyin.Diğer yurtlara nazaran çok fazla artısı var. Kaliteli bir yurt olmasına rağmen Oda fiyatları uygun kalınabilecek tek yer. Gelip bakmanızı tavsiye ederim. ????

Sizde Yazın


WhatsApp
Hemen Ara